خاص‌ترین ویژگی بهترین گوشی‌های بازار کدام است؟

خاص‌ترین ویژگی بهترین گوشی‌های بازار کدام است؟

تمام شایعات و اخبار غیر رسمی چند ماه اخیر در مورد نسل بعدی آیفون، سرانجام رنگ واقعیت به خود گرفتند و اپل در جریان رویداد بزرگی که در سالن همایش استیو جابز در مقر جدید این شرکت برگزار شد، به مناسبت دهمین سالگرد معرفی آیفون، علاوه بر دو مدل آیفون ۸ و ۸ پلاس نسخه‌ای ویژه از این گوشی هوشمند را به همراه بهبودها و تغییرات فراوان رونمایی کرد. اکنون نگاهی داریم به صفحه‌ی مخصوص این محصول منحصربه‌فرد در وب‌سایت اپل تا آن را از زاویه‌ی دید سازنده‌ی آیفون بررسی کنیم.


فناوری‌های بی‌شمار در یک فضای بسیار کوچک

شما چه یک پدر یا مادر باشید، چه یک دانشجوی فیلم‌سازی یا یک کارگردان، آیفون ۱۰ به شما امکان ضبط ویدئوهای فوق‌العاده‌ای را می‌دهد. رمزگذار ویدئوی اختصاصی اپل پردازش تصویر را در زمان واقعی انجام می‌دهد تا کیفیت تصویر را به حد مطلوب برساند و با یک فشرده‌ساز HEVC، شما همان کیفیت پیشین را در قالب حجمی کمتر خواهید داشت.برای خلق یک سطح به‌هم‌پیوسته، بدون ایجاد خلل در تجربه‌ی کاربری شما، دکمه‌ی خانگی را با شیوه‌های آشناتری برای مسیریابی جایگزین کردیم. اکنون دستورات حرکتی خلاقانه، گشت و گذار در آیفون ۱۰ را آسا‌ن‌تر می‌کنند و یک سوایپ از پایین، شما را به صفحه‌ی خانگی می‌برد. برای استفاده از قابلیت چندوظیفگی، به‌آسانی به سمت بالا سوایپ و مکث کنید. با سوایپ به پایین، بدون درنگ کنترل سنتر قابل شخصی‌سازی را باز کنید. برای صحبت با سیری، دکمه‌ی کناری را فشار دهید و نگه دارید. دکمه‌ی کناری را دو بار فشار دهید تا پرداخت‌های ایمن را به‌وسیله‌ی اپل پِی انجام دهید. پنل اولد به‌کاررفته در نمایشگر سوپر رتینای اچ‌دی تنها یک اولد معمولی نیست؛ بلکه یک نمونه‌ی سفارشی و کاملا منطبق با استانداردهای ما است. این نمایشگر امکان نمایش محتوای HDR را با نسبت کنتراست یک در یک میلیون، وضوح تصویر و روشنایی بالا، رنگ‌های گسترده و بهترین دقت رنگ موجود فراهم می‌کند. نمایشگر ۵.۸ اینچی آیفون ۱۰ با وضوح تصویر ۲۴۳۶ در ۱۱۲۵ پیکسل و تراکم ۴۵۸ پیکسل در اینچt یکی از بهترین نمونه‌های موجود در بازار است. سیستم مدیریت پیشرفته‌ی رنگ در نمایشگر سوپر رتینای اچ‌دی، بهترین نمونه‌ی موجود در بازار است. در این صورت،  از هر حالت رنگی که استفاده کنید (P3 یا sRGB)، آیفون ۱۰ به‌صورت خودکار محتوای مورد نظر را در آن قالب نمایش می‌دهد. در نتیجه رنگ‌های که مشاهده می‌کنید، همان رنگ‌هایی هستند که کارگردان یا سازنده‌ی محتوا از آن استفاده کرده است.


  سیستم مدیریت پیشرفته‌ی رنگ در نمایشگر سوپر رتینای اچ‌دی، بهترین نمونه‌ی موجود در بازار است. در این صورت،  از هر حالت رنگی که استفاده کنید (P3 یا sRGB)، آیفون ۱۰ به‌صورت خودکار محتوای مورد نظر را در آن قالب نمایش می‌دهد. در نتیجه رنگ‌های که مشاهده می‌کنید، همان رنگ‌هایی هستند که کارگردان یا سازنده‌ی محتوا از آن استفاده کرده است.


احراز هویت ایمن

چه چیزی می‌تواند طبیعی‌تر از یک لمس باشد؟ یک نگاه. این موضوع ماهیت فیس آی‌دی را شکل می‌دهد؛ یک سیستم احراز هویت ایمن و قدرتمند که بسیار راحت‌تر از تاچ آی‌دی عمل می‌کند. این سیستم باز کردن قفل گوشی و پرداخت‌های مالی را سریع، آسان و ادراکی می‌کند. چهره‌ی شما اکنون گذرواژه‌ یا رمز عبور شما است.
فناوری شگفت‌انگیز در پس سادگی سیستم دوربین TrueDepth از چندین فناوری خلاقانه تشکیل شده است که با همکاری هم در زمان واقعی و به‌کارگیری یک نقشه‌ی عمیق و با جزئیات از چهره‌ی شما، به سرعت هویتتان را تشخیص می‌دهد.


نمایشگر سوپر رتینا

پنل اولد به‌کاررفته در نمایشگر سوپر رتینای اچ‌دی تنها یک اولد معمولی نیست؛ بلکه یک نمونه‌ی سفارشی و کاملا منطبق با استانداردهای ما است. این نمایشگر امکان نمایش محتوای HDR را با نسبت کنتراست یک در یک میلیون، وضوح تصویر و روشنایی بالا، رنگ‌های گسترده و بهترین دقت رنگ موجود فراهم می‌کند. نمایشگر ۵.۸ اینچی آیفون ۱۰ با وضوح تصویر ۲۴۳۶ در ۱۱۲۵ پیکسل و تراکم ۴۵۸ پیکسل در اینچt یکی از بهترین نمونه‌های موجود در بازار است.بهترین دقت رنگ موجود

سیستم مدیریت پیشرفته‌ی رنگ در نمایشگر سوپر رتینای اچ‌دی، بهترین نمونه‌ی موجود در بازار است. در این صورت،  از هر حالت رنگی که استفاده کنید (P3 یا sRGB)، آیفون ۱۰ به‌صورت خودکار محتوای مورد نظر را در آن قالب نمایش می‌دهد. در نتیجه رنگ‌های که مشاهده می‌کنید، همان رنگ‌هایی هستند که کارگردان یا سازنده‌ی محتوا از آن استفاده کرده است.

رؤیای ما همیشه ساخت آیفونی بود که نمایشگر بدون حاشیه داشته باشد؛ آیفونی جذاب که کاربر را محو تماشا کند و به‌شدت هوشمند که به لمس، صدا و حتی نگاه شما پاسخ دهد. با آیفون ۱۰، این رؤیا اکنون رنگ واقعیت به خود گرفته است. به آینده سلام کنید...

نظرات بازدیدکنندگان