خردکن پیرکس مونوتک مدل MCS-450

خردکن پیرکس مونوتک مدل MCS-450 از محصولات شرکت مونوتک(Monotec) است که از کیفیت بالایی بهره می‌برد.

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

خردکن پیرکس مونوتک مدل MCS-450 از محصولات شرکت مونوتک(Monotec) است که از کیفیت بالایی بهره می‌برد و ساخت کشور ترکیه است.

این دستگاه از سه تیغ با طراحی و عملکردی مطلوب بهره می‌برد شامل خردکن، همزن و دیسک رنده که می‌تواند در زمان کم، شما را در خرد نمودن مواد غذایی موردنظر یاری کند، تیغه‌های تیز این دستگاه از جنس استیل بوده و قادر به خرد نمودن انواع سبزیجات، گوشت و مرغ، سیب زمینی، خشکبار، و صیفی‌جات هستند.

                                                         

کاسه پیرکس این امکان را فراهم می‌سازد تا مواد تهیه‌شده را با همان ظرف گرم کنید و قابلیت استفاده در ماکروویو نیز دارد و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی دارد.

استفاده از خردکن پیرکس مونوتک مدل 450 هم فوق‌العاده آسان بوده و کافی است مواد موردنظر را داخل ظرف ریخته و پس از بستن دستگاه روی ظرف از طریق کلید چرخشی سرعت تنظیم و کلید وسط با عملکرد فشاری آن را روشن کرده تا میزان خرد شدن مواد به حد موردنظر شما برسد.

این مدل همچنین از سیستم ایمنی جهت باز نشدن به هنگام کار برخوردار است، به‌منظور سهولت استفاده یک صفحه پلاستیکی نیز به همراه دستگاه عرضه شده که زیر کاسه قرار گرفته و از لرزش آن به هنگام عملکرد خردکن جلوگیری می‌کند.

درمجموع این ابزار کاربردی را می‌توان یکی از اقلام کاربردی و حتی ضروری در هر آشپزخانه‌ای به شمار آورد که علاوه بر سهولت استفاده، به کیفیت و سرعت آشپزی نیز می‌افزاید.

600W
چهار کاره
فشاری-چرخشی
پیرکس
1500cc
استیل ضد زنگ
3.5 کیلوگرم
30
25
31
1.2 متر
ترکیه
18 ماه روماکالا

بخش سوال و جواب درباره محصول :

  • مشتریان وفادار

    هر پنجاه هزارتومان یک امتیاز وفاداری هر امتیاز هزار تومان تخفیف برای خرید بعد

  • سوالی دارید ؟

    در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت روماکالا را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید