حمل و نقل

ضوابط و شرایط ارسال کالا روماکالا

تهران:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 12 در همان روز تحویل داده می‌شوند و در روز پنج‌شنبه و جمعه و سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند، در صورتی که کالا هزینه حمل داشته باشد پرداخت هزینه ها هنگام تحویل کالا خواهد بود.

شهرهای دیگر:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 12 در همان روز تحویل باربری داده می‌شوند و در روز پنج‌شنبه و جمعه و سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل باربری برای ارسال داده می‌شوند و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد. 

 

توجه1
 -پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ، زمان تحویل سفارش و هزینه حمل و بالابری، از طرف قسمت باربری با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

توجه2

 -در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به باربری حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده باربری و بیمه حمل و نقل است و کالا با ارزش فاکتور بیمه می شود و درصورت داشتن آسیب ظاهری بعد تحویل کالا فقط از طریق باربری مربوطه موضوع را پیگیری کنید.