روماکالا

درباره ما

فروشگاه روماکالا با ارائه معتبرترین برندها لوازم خانگی با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان، و توزیع کننده اصلی برندهای مونوتک(MonoTec)، زوپینی(ZOPINI)، البا(ELBA لاویوا(LAVIVA) و هرس(HAERS) در ایران می‌‏‏باشد تلاش می‏‌کند با ارائه کالای با کیفیت و قیمت‏‌ مناسب نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد، اولویت ‏‌روماکالا رضایت مشتری می‌‏‏باشد.

صاحب امتیاز این فروشگاه شرکت صبا پیشتاز کوشا که از سال 1390 توزیع کننده اصلی برندهای مونوتک، زوپینی، البا و لاویوا ... می‌‏باشد و برای معرفی بهتر کالاها، ارتباط بهتر با مشتریان و بررسی نظرات مشتریان محترم برای ارتقاء محصولات و فروش مستقیم کالاها توزیعی توسط شرکت شرکت صبا پیشتاز کوشا به مشتریان اقدام به ایجاد سایت فروش نموده است.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای ما راه‏ حلی وجود دارد، برای انتخاب و خرید کالا. کمتر کسی بدون بررسی مشخصات و قیمت  اقدام به خرید می‏‌کند، مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند،  مایل است دقیق‏‌تر انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدید تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد، از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود و روماکالا تلاش می کند در این راه با ایجاد محتوی مناسب و حقیقی انتخاب را ساده و خرید را سریع و دلچسب کند و شعار خود را عملی کند:

 روماکالا ساده انتخاب کنید ساده خرید کنید