چای ساز مونوتک مدل MTK-0209

چای ساز مونوتک مدل MTK-0209 یکی از دستگاه‌های کارآمد و خوش‌ساخت تولید شده توسط شرکت «Monotec» است.

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

چای ساز مونوتک مدل MTK-0209 یکی از دستگاه‌های کارآمد و خوش‌ساخت تولید شده توسط شرکت «Monotec» است.

این دستگاه با داشتن کتری پیرکس مقاوم و با گنجایش 2 لیتر و قوری شیشه‌ای مقاوم به حرارت که میزان 0.8 لیتر آب را در خود جای می‌دهد، می‌تواند انتخابی مناسب برای استفاده‌های خانگی باشد.

کتری و قوری چای‌ساز 0209 روی هم قرار می‌گیرند و جای زیادی را هم در آشپزخانه شما اشغال نمی‌کنند، کتری این چای‌ساز که بر روی پایه‌ی اصلی قرار می‌گیرد قابلیت چرخش 360 درجه‌ای را روی پایه دارد، این ویژگی به راحتی کار با دستگاه اضافه کرده است و گزینه‌ای مناسب برای افراد راست یا چپ‌دست تبدیل کرده است.

قوری این چای‎‌ساز از یک فیلتر توری استیل برخوردار است که تفاله چای یا سایر دم‌نوش‌ها را از نوشیدنی جدا می‌کند، مزیت این فیلتر توری، امکان جدا کردن و شست‌وشوی جداگانه آن است و به‌این‌ترتیب تمیزسازی دستگاه پس از استفاده بسیار آسان شده است.

هنگامی‌که چای را در قوری برای دم کشیدن قرار می‌دهید با تنظیم دما دیجیتال روی بدنه چای ساز که پنل آن ضد آب است ودر حالت گرم نگه‌داشتن قرار می‌گیرد تا برگ چای برای دم کشیدن زمان کافی با دما تنظیمی شما را داشته باشدو درب قوری با کتری یک سایز است تا در زمان استفاده از کتری به صورت جداگانه درب قوری قرار داده شود.

1850W
1850 وات
175 وات
پیرکس
2 لیتر
پیرکس
0.8 لیتر
2.5 کیلوگرم
35
22
25
0.7 متر
دارای ترموستات ایمنی جهت خاموش‌شدن خودکار در صورت اتمام آب کتری دارای 2 المنت 1850وات و 175 وات نمایشگر دیجیتالی فیلتر قوری از جنس استیل ضدزنگ کتری بدون سیم با قابلیت چرخش 360 درجه دارای چراغ‌های نشانگر قرمز در هنگام جوش‌آوری و آبی هنگام دم‌آوری
چین
18 ماه روماکالا

بخش سوال و جواب درباره محصول :

  • مشتریان وفادار

    هر پنجاه هزارتومان یک امتیاز وفاداری هر امتیاز هزار تومان تخفیف برای خرید بعد

  • سوالی دارید ؟

    در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت روماکالا را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید